Jana Kirschner: Živá (2CD live)

Kúpiť CD (€ 15,00) (predpredaj) 6. november 2017, SR 0097, 30:34

Živá nahrávka vznikla spojením unikátnych momentov z troch rozdielnych turné v priebehu štyroch rokov, vychádza na 2 CD.

120 minút hudby z koncertných šnúr Moruša: Biela 2013, Moruša: Čierna 2015 a Takmer Sólo Tour 2016 obsahuje 22 skladieb, medzi nimi piesne ako Sama, Duch mesta, Na Čiernom koni, Modrá, Pokoj v duši, Máj krásny Máj alebo Krajina rovina.

Dvojalbum je prehliadkou nových aranžmánov Janiných skladieb, prepracovaných kompozícií aj citlivo spracovaných verzií starších hitov. Všetko drží pokope vďaka dvadsiatke skvelých muzikantov a výnimočnému Janinmu hlasu a charizme.

Okrem hudobnej zložky album obsahuje fotografie z koncertov, Janine autentické autorské zápisky a unikátny prístup k videozáznamu jednotlivých skladieb v HD kvalite, ktorý nájdete v digipacku.


Využite akciovú ponuku a doobjednajte si ostatné morušové albumy:

Moruša komplet / 3CD - 21 EUR

Moruša biela / CD - 9 EUR

Moruša čierna / CD - 9 EUR

Moruša: Remixed / CD - 9 EUR


Setlist

1CD:  Promenáda / Sama / Palisády / Miluješ nemiluješ / Duch mesta / Zem domova kraj / Modrá / Pokoj v duši / Na čiernom koni / Iba raz / Potopa

2CD: Idú / Tajomstvo / Krajina rovina / Máj krásny máj 1 / Máj krásny máj 2 / O hore a vtáčkovi 1 / O hore a vtáčkovi 2 / Občas / Ty a ja / Diera

Obsah

Video