Kontakty

Aktuality

Daniel Salontay vydáva album inšpirovaný príbehom M.R.Štefánika

3. máj 2019

Vinyl Doroty Nvotovej už v predaji

30. november 2018

Nový album Doroty Nvotovej - More

vypočuť teraz

Album Antigona už aj na vinyle!

8. október 2018

Katarzia v spolupráci s producentom Jonatánom Pastričákom siahla tentokrát po elektronickej produkcii. Minimalistický zvuk dopĺňajú opovážlivé, no spoločensky angažované texty na hranici rapu. Skladby z albumu Antigona spoločne vytvorili pre rovnomennú inscenáciu hry Slovenského národného divadla. Sučasný prístup k elektronike v kombinácii so silným textom reflektuje nadčasovosť ústredného motívu samotnej hry - boj jednotlivca so spoločnosťou.

vypočuť teraz

Darkness positive - spontánnosť, hudobné cítenie a súčasné texty.

5. október 2018

Fusion z Martina. Jazz, pop, rap, art-rock, spontánnosť, hudobné cítenie a súčasné texty.

vypočuť teraz

Nové albumy na ceste

24. júl 2018

V roku 2018 nás ešte čakajú -  Leto s Monikou (ex-Monikino kino), Walter Schnitzelsson, Katarzia & Pjoni - Antigona, Zuzana Homolová, Darkness positive, Dorota Nvotová

https://www.slnkorecords.sk/aktualne

Barmani pokrstili svoju prvú live nahrávku na Pohode

27. jún 2018

Billy Barman pokrstili svoju prvú live nahrávku na Pohode!

zistiť viac

Sisa Fehér a Vladko Mikláš a ich nový album Bardo

20. jún 2018

Sisa Fehér a Vladko Mikláš a ich nový album Bardo 

zistiť viac

Pozdravujeme Slnko so 100. albumom vydavateľstva

26. marec 2018

Ako znie spolupráca Kataríny Málikovej s Katarziou, či Ivany Mer s Tante Elze? Kto prespieval Deža Ursinyho, alebo ktorú Slnko kapelu a pesničku sa rozhodli zahrať Billy Barman, Archívny Chlapec a Bad Karma Boy?

Odpovede hľadajte na 100. albume Slnko Records s názvom Pozdrav Slnku, ktorý v trinástich skladbách prezentuje zaujímavé ‘covery‘ a tiež úplne novú hudobnú tvorbu a kolaborácie.

Páči sa nám, keď sa ľudia dokážu navzájom inšpirovať, podporovať, pomáhať si, aj keď nejde práve o situáciu ohrozenia, kde je to nevyhnutné. Keď to robia tak nejako sami od seba, s radosťou. A o tom je Pozdrav Slnku.

Vychádza 9. februára na CD, vo FLAC a MP3 formátoch, aj na streamovacích službách. O vizuál sa postaral Shooty v spolupráci s Michalom Heribanom.

zistiť viac

Talent Transport sa vracia s druhým albumom Napospas

25. marec 2018

Slovenské hudobné teleso Talent Transport sa koncom januára vracia na scénu s novým albumom Naspospas.

V poradí 99. nosič Slnko Records dozrieval štyri roky. Vladislav „Slnko“ Šarišský, Marián Slávka a Filip Hittrich sú skúsení hudobníci, s výnimočnou synergiou naživo aj v štúdiu.

Sami však svoju fúziu jazzu, vážnej hudby a popu komentujú skromne a s veľkým nadhľadom, definujú ju ako: hudba humánna. My dodávame, že s odkazom legiend Deža Ursinyho a Mareka Brezovského.

Dajte si CD, FLAC, MP3 alebo stream a neváhajte, určite sa choďte na túto šialenú trojicu pozrieť naživo.

zistiť viac

Vypočujte si, aký sme mali rok 2017

25. marec 2018

V roku 2017 sme vydali 8 albumov a ďalšie 3 v spoločnej distribúcií. Vypočujte si z každej nahrávky jednu skladbu, stiahnite si celú kompiláciu zadarmo a vráťte sa k nám po albumy, ktoré sa vám zapáčia.

Bol to zaujímavý rok. Niektoré kapely sa vydali na samostatnú cestu a my im veľmi držíme palce, aby im vydavateľský chlebíček zachutil. Zostávame však v spojení a pomáhame si, kde sa dá.

Pribudli mimoriadne silné debuty, ktoré robíme radi. No a novinkou sú live nahrávky, ktorých sme zatiaľ mali pomenej, zato obidve tohtoročné sú naozaj extra vydarené.

SLNKO RECORDS V ROKU 2017
Korben Dallas – Stredovek
Archívny Chlapec – Tranzit
Martin Geišberg & Daniel Špiner - V jabloňovom kraji
Tante Elze – Hmota
Marián Slávka – vLáska
Katarína Koščová & Geišbergovci – Naživo
Tolstoys – Botanika
Bad Karma Boy – Prekrásny nový svet
Jana Kirschner – Živá (2CD live)
Modré hory – Luxus clan
Shina/Solovic – Analemma

zistiť viac

Všetko pre nič

13. február 2017

Slnko records podporuje iniciatívu Všetko pre nič. Klikni a podpor tiež.

http://www.vsetkoprenic.sk

15 rokov Slnka

11. február 2016

Slnko oslavuje svoje 15. narodeniny! Pri tejto príležitosti si môžete u nás kúpiť ľubovoľné dva albumy na CD a vybrať si k nim tretí zdarma na CD ako bonus. Jedinou podmienkou Vášho výberu je, že albumy zo Slnko diskografie musíme mať na sklade. Prvé dva albumy si objednajte normálne -  TRETÍ VPÍŠTE DO POLÍČKA POZNÁMKA. K prvým dvom objednaným albumom Vám zároveň prijde MP3 verzia na stiahnutie. Bonusový album Vám príde len ako CD. Akcia potrvá jeden týždeň do 18. februára. 

Moruša čierna LP

24. november 2015

Titul Moruša čierna na LP vinyle je vo výrobe. Bohužiaľ v tejto chvíli vďaka komplikovanej situácii vo výrobe, nevieme stanoviť presný čas dodania, ale môžete si ju objednať v predpredaji tu: Moruša čierna LP predpredaj

https://www.slnkorecords.sk/aktualne

Jesenné tituly

28. september 2015

Na jeseň vyjde remixový album Jany Kirschner s pesničkami z Morušových albumov, Moruša čierna na LP, Čisté tvary, nová Hviezda.

Nukku: Atlas snov a sólový album Beneho z Modrých hôr sme presunuli na 2016.

https://www.slnkorecords.sk/aktualne

CD & MP3

29. október 2014

Pri objednaní albumov na CD sa vám vygeneruje prístup na stiahnutie MP3 verzie. Všetky prístupy na stiahnutie sa posielajú hneď po zaplatení:
- ak zaplatíte kartou automaticky hneď pri objednávke
- ak sa jednalo o platbu na účet alebo dobierku, musíte čakať kým k nám platba dorazí.

Pokiaľ ste si album objednali v predpredaji, musíte počkať do dňa kedy bude vydaný. Ďátum vydania nájdete hneď na úvodnej stránke vedľa obalu.

Ďakujeme za pochopenie.

Vylepšenia na Slnko webe

21. október 2014

Slnko web prešiel v posledných dňoch vylepšeniami, ktoré určite oceníte ❂ pri objednaní CD alebo LP si automaticky stiahnete MP3 albumu ❂ v jednej objednávke môžete odteraz kombinovať rôzne formáty (MP3/CD) ❂ albumy, ktoré sú zadarmo na stiahnutie si môžete objednávať spolu s platenými ❂ zjednodušili sme objednávkový formulár ❂ máte možnosť zadať inú dodaciu adresu ❂ pri sťahovaní MP3 súborov použijete priamy odkaz na stiahnutie súborov (single click). Ak by ste v týchto dňoch narazili na akýkoľvek problém, hneď nám píšte na sina@slnkorecords.sk. Dolaďujeme :-)

Nové na jeseň

27. august 2014

Na jeseň 2014 vychádza: Monikino kino: Prázdniny / Katarína Koščová: Oknom / Hviezda: Tu v Bratislave / Tu v dome : Protichodné chute / Talent transport / Korben Dallas: Banská Bystrica / Jana Kirschner: Moruša čierna / Zlokot: Slowakische Genius / Bad Karma Boy: Údolia a kopce / Zuzana Homolová: Medzi dvomi prázdnotami/ Walter Schnitzelsson: Acoustic EP

Spolu

2. júl 2014

Pozrite si nový spoločný klip Korben Dallas & Jana Kirschner: Spolu. 

https://www.slnkorecords.sk/video

Prázdniny

2. júl 2014

Od 2.7. do 9.7. užívame krátke prázdniny, tak prosím budťe zhovievaví, lebo Vaše objednávky CD a LP nevybavíme hneď ako sľubujeme v e-maili, ktorý Vám obratom príde... Objednávanie MP3 pokiaľ platíte kartou alebo Tatrapay prebieha bez prerušenia. Ak máte nejaký problém, mail nám určite napíšte na sina@slnkorecords.sk.

Zapaska

29. apríl 2014

6.5. pokrstíme v Gorila.sk urban space v Bratislave nový slnečný album od ukrajinskej skupiny Zapaska.

https://www.slnkorecords.sk/zapaska/kontur

Moruša čierna

29. apríl 2014

Jana Kirschner - Moruša čierna vyjde 20. 10. 2014 na CD / LP / MP3. Predpredaj spustíme koncom augusta.

Upozornenie

28. január 2014

Dovolujeme si vas upozorniť, že od piatku 31. januara od 22.00 hod. do nedele 2. februára 2014 do 22.00 hod. nebude možné platiť na našom webe pltobnými kartami ani cez Tatrapay. Dôvodom je  realizácia 2. fázy prechodu na platobné štandardy SEPA v Tatrabanke. Ďakujeme za pochopenie.

Ďakujeme !

27. december 2013

Ďakujeme za to, že sme Vás mohli v tomto roku potešiť dobrým umením !

Čokoľvek

27. december 2013

Čokoľvek, čo nám chcete odkázať, reklamovať, navrhnúť - adresujte na sina@slnkorecords.sk.

UPOZORNENIE

18. december 2013

Upozorňujeme, že objednávky, ktoré nám prišli do 19.12. posielame najneskôr v piatok ráno 1. triedou a majú veľkú šancu dôjsť v pondelok 23.12. 2013. Ak ste si spomenuli neskoro - napíšte nám mail na sina@slnkorecords.sk - skúsime vás navigovať do najbližšieho obchodu, kde majú naše CD, alebo v Bratislave môžeme zabezpečiť osobný odber. Ďakujeme za pochopenie.

VIANOCE

18. december 2013

Také, aké si len sami želáte prežiť :-)

Predvianočný čas

8. december 2013

Máme toho teraz naozaj veľa, ale posielame všetky zásielky priebežne do 2-3 dní. Takže objednávanie vianočných darčekov je zatiaľ bez problémov až do 19.12. kedy to už môže byť len tak tak. Keby čokoľvek - píšte na sina@slnkorecords.sk. Ďakujeme za Vašu priazeň !

Download card

24. november 2013

Výpadky v platbách

26. október 2013

Z dôvodu prechodu na platobne standardy SEPA od štvrtku 31. októbra od 22.30 hod. do nedele  3. novembra do 6.00 hod. nebude možné využívať sluzby

TatraPay a CardPay (platby kartami). Ďakujeme za pochopenie.

Jeseň

7. október 2013

JESEŇ ! A všetko čo k nej patrí. 

Náš eshop ukladá súbory cookies za účelom zlepšenia poskytovaných služieb. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Lístky na koncert

  ks