Contacts

Selected songs

  • 01 Arcadian 00:07:02
  • 02 Incahuasi 00:03:48
  • 03 Who is in charge? 00:05:41
  • 04 Soll 00:03:11
  • 05 The Earth 00:04:57
About the artist

Hudba Ivany Mer vyviera z ticha, inšpirovaná spevom mora, prírodnými živlami a vnútorným svetom duše.

Skladateľka a speváčka začala svoju hudobnú cestu v Prahe počas dokončovania svojich štúdii kultúrnej antropológie. Ivanine hudobné aktivity sú úzko spojené s cestovaním, ktoré jej okrem inšpirácie prináša nielen spoluprácu s producentmi vo Francúzsku, Nemecku a Španielsku, ale aj s talentovanými hudobníkmi z Európy a sveta.

V Prahe vznikli jej prvé elektro-akustické kompozície, ktoré boli krátky čas po vydaní použité v Belgickom tanečnom projekte Dancers! a umiestnené v semifinále medzinárodného elektro-akustického festivalu LEM Le Prix Russolo.

Album "Early Works" vznikal v rokoch 2010 - 2015. Skladby boli nahrávané v Španielsku, Francúzsku, Nemecku, Čechách a na Slovensku, kde vznikla jej spolupráca s Oskarom Rózsom, ktorý sa producentsky podieľal na niekoľkých skladbách, ako aj francúzski producenti Marc-Eric Laine a Anacole Daalderop.
Skladba “Diamond Fields” nahraná s producentom Marcom-Ericom Lainom viedla prvenstvo v rebríčku Rádia FM a Rádio 1 v Čechách.

Album sa stretáva s pozitívnymi kritikami odbornej verejnosti doma aj v zahraničí.
Svoje skladby Ivana predstavila aj na spoločnom dvojkoncerte s nórskou speváčkou Phaedrou v Paláci Akropolis v Prahe, v Theatre Onyx v Nantes vo Francúzsku a takisto aj v Buenos Aires a Patagónii v Argentíne, kde na jej projekte participovali miestny hudobníci.

Vníma hudbu ako život, obsahujúci všetky "žánre", čo ju prirodzene vedie k širokému spektru umeleckých spoluprác. Skladanie hudby pre divadlo, video art, súčasný tanec či spievanie pre poetický rap a akustický minimalizmus.

Support

Artist donation

Support the artist with a donation of your choice.
More Hide
5 1000 Direct input 30,- € Donate
All donations will be solely used for activities related to artist creative process and his/her album publishing. All donations and their use will be published on www.slnkorecords.sk.

Videos

Our e-shop stores cookies to improve and provide effective services. By remaining on our site you agree to their use.

Concert tickets

 ks  ×   € ( and more)

Name your price

 € ( and more)