Contacts

Získajte dar od Slnko records

Pre koho je dar určený

Ste verejná knižnica, inštitúcia starajúca sa o deti, škola, detský domov, nemocnica, liečebný ústav, rehabilitačné centrum, nezisková organizácia starajúca sa o seniorov, kultúrne centrum, ...?

Pripravili sme pre vás darček, ktorého obsahom sú CD z nášho vydavateľstva. Originálna slovenská hudba, ktorá vznikala v posledných rokoch. Naši najlepší interpreti. Chceli by sme, aby sa touto cestou dostala aj medzi ľudí, ktorí by na ňu možno normálne nenatrafili. Môžete ich jednoducho počúvať, použiť ako darčeky v súťažiach, ktoré organizujete, zaradiť do fondu vašej knižnice, čo Vás napadne. Jediné, čo od Vás chceme, aby ste sa s darom odfotili alebo natočili krátke video, keď k vám dorazí a podelili sa o túto fotku s nami a s ďalšími, ktorých by to mohlo zaujímať.

Koordinátorom aktivity Získaj dar je Alexander Čerevka (0949 252 395).

Obsah Daru
Balíček obsahuje 15 ks CD od interpretov ako Jana Kirschner, Longital, Katarzia, Billy Barman, Zuzana Homolová, Živé kvety, Tomáš Sloboda a ďalší…

Inštitúcia

Kontaktná osoba

Doplňujúce údajeOur e-shop stores cookies to improve and provide effective services. By remaining on our site you agree to their use.

Concert tickets

 ks  ×   € ( and more)

Name your price

 € ( and more)