Contacts

Bad Karma Boy

Albums Video Support

Selected songs

  • 01 Utópie 00:03:42
  • 02 Palmy 00:03:47
  • 03 Blízke brehy 00:04:27
  • 04 Na dne rieky 00:04:21
  • 05 Dunaj 00:03:41
About the artist

Rýchlo zapamätateľná, dreampopová gitarová linka, vrstvené vokály. elektronika a priamočiare pesničky v originálnych a precíznych aranžmánoch.

Bad Karma Boy vydali na jar 2013 svoj eponymný debut, ktorý bol hneď zaradený medzi najpríjemnejšie prekvapenia domácej alternatívnej scény a ocitol sa v niekoľkých výročných česko-slovenských rebríčkoch najlepších nahrávok. Skloňovala sa v nich osobitá atmosféra chytľavých pesničiek so slovenskými textami, zaujímavé zvukové plochy a nástroje ako omnichord, vibrafón, ondes či kalimba.

Čoskoro prišli vystúpenia na Grape festivale, Pohode, Colours of Ostrava, ale aj v zahraničí na jednom z najväčších európskych showcase festivalov Tallinn Music Week.

Odvaha a chuť experimentovať neopustila Bad Karma Boy ani pri treťom albume Prekrásny nový svet. Kapela na ňom ohlásila spoluprácu s producentom Pištom Kráľovičom a spevu sa prvýkrát ujala aj klaviristka Adela Tihláriková.

Support

Artist donation

Support the artist with a donation of your choice.
More Hide
5 1000 Direct input 30,- € Donate
All donations will be solely used for activities related to artist creative process and his/her album publishing. All donations and their use will be published on www.slnkorecords.sk.

Videos

Our e-shop stores cookies to improve and provide effective services. By remaining on our site you agree to their use.

Concert tickets

 ks  ×   € ( and more)

Name your price

 € ( and more)