Aktuálne (archív 2007)

Objednávky CD aj MP3 do ČR

4. december 2007

Ak si objednávate CD alebo MP3 z Moravy alebo Čiech, neváhajte! Na začiatku objednávky sa vám ukážu ceny v Sk, ale platíte v Kč na český účet, takže žiadne poplatky naviac. CD na dobierku = 249 Kč + poštovné 68 Kč = spolu 317 Kč CD platba na účet = 249 Kč + poštovné 28 Kč = spolu 277 Kč

Ak objednávate naraz 2 alebo viac CD, zarátava sa len jedno poštovné. Doručenie trvá 1 - 4 dni.

Album v MP3 = 150 Kč

Tešíme sa na vaše objednávky a veľa radosti s našou hudbou!

Platby cez Tatrapay

3. december 2007

Tu je upozornenie pre tých, ktorí využívajú na zaplatenie Tatrapay: po zaplatení musíte dokončit objednávku! Ináč sa stane, že nám prídu peniaze, ale nemáme objednávku, takže nevieme, kto si objednal a čo.

Ak ste platili cez Tatrapay a nemáte od nás odozvu v deň zaplatenia alebo najneskôr další deň, OZVITE SA! Ďakujeme.

Lavagance: Orthodox Experience

22. november 2007

28. 11. spustime predaj MP3 nového albumu Lavagance: Orthodox Experience v rozlíšení 192 kbps. Zároveň získavate zľavu 100 Sk na samotné CD následne objednané na domovskej stránke skupiny www.lavagance.com.

Bude to prvý album v našej Slnko Extra sekcii, kde vam zanedlho ponúkneme viac slovenskej hudby za dobrú cenu.

Kde môžete kúpiť Slnko CD

12. november 2007

Tu je zoznam predajní na Slovensku, do ktorých dodávame CD priamo, takže si ich tam môžete hocikedy kúpiť: BRATISLAVA - Dr. Horák, Artforum, Nepál, Divyd (Hummelov dom) i TRNAVA - CD Aquarius, Artforum I TRENČÍN - CD Aquarius I ŽILINA - Artforum I MARTIN - Markman I POPRAD - Christiania I Prešov - Christiania I BARDEJOV - Kníhkupestvo Radosť I KOŠICE - Music Center, Compact studio I NITRA - Kníhkupectvo pod Vŕškom I BANSKÁ ŠTIAVNICA - Trotuart I BANSKÁ BYSTRICA - Artforum. Samozrejme dajú sa nájsť aj inde, ale je to skôr náhoda, a ide to väčšinou cez ďalšiu distribúciu, takže cena je vyššia.

Pridané tituly do MP3 obchodu

31. október 2007

Náš MP3 obchod je už kompletný. Tešíme sa, že Vás to zaujalo, dajte nám prípadne vedieť, čo by ste zlepšili. Ďakujem. Šina

Longital + Bratři Orffové v Klube za zrkadlom v Bratislave

25. október 2007

Pozývame Vás na dvojkoncert pesničkárov tretieho tisícročia:-) Tentokrát Bratři Orffové z Krnova z Čiech a Longital v Klube za zrkadlom v Bratislave: 13. novembra 07 o 20:00.

Máme k dispozícii 30 lístkov na Slnku, ak máte záujem, napíšte mi na sina@slnkorecords.sk. Ďalšie lístky sú v predpredaji v predajniach Dr. Horák, Nepál, Artforum. Všetky za 200 Sk, ak nejaké zostanú, na mieste pred koncertom budú za 250 Sk.

Počúvajte Folkfórum so Soňou Horňákovou 7. novembra o 17:30 na Devíne, budeme hovoriť o tomto koncerte a púšťať hudbu. A tiež Rádio_FM, budú nejaké voľné lístky v súťažiach a samozrejme albumy.

Tu sú Bratři: http://www.myspace.com/bratriorffove A tu Longital: http://www.myspace.com/longital

Živé kvety: Bez konca už v predaji

24. október 2007

Tak CD je hotové a zatiaľ ho môžete nájsť v Bratislave u Dr. Horáka, v Artfóre, Nepále. Do ostatných predajní na Slovensku sa dostane v priebehu týždňa. Najlepšie ale aj tak urobíte, keď si ho objednáte u nás, je to najrýchlejšie.

MP3 obchod otvorený

16. október 2007

Milí naši, dnes otvárame náš MP3 obchod, zatiaľ s obmedzeným sortimentom, ale ten rýchlo doplníme. Takže môžete si kúpiť už dnes ŽIVÉ KVETY: BEZ KONCA ---- DANIEL SALONTAY: SEPTEMBER ---- ŠINADISK. Za každý album zaplatíte len 150 Sk, v cene je aj booklet albumu v PDF, platiť môžete zatiaľ cez Tatrapay, platobným príkazom alebo vložením na účet, všetko sa dozviete v maili, ktorý vám automaticky príde po odoslaní objednávky. Čoskoro spojazdníme aj platenie kreditnými kartami cez Cardpay. Tešíme sa, že vám bude naša hudba zase bližšie. Dovidenia v našom katalógu!

Živé kvety: Bez konca už v katalógu

9. október 2007

Dátum vydania nových Živých kvetov sa blíži, bude to 24. október. Zaradili sme ich už do katalógu, takže môžete objednávať, objednávky budeme vybavovať hneď ako CD dorazia. Zároveň sme pre vás pripravili možnosť stiahnuť si celý album v MP3, služba bude k dispozícii na budúci týždeň. Zatiaľ môžete počúvať ukážky na našej stránke alebo na http://www.radioa1.sk/. Krst albumu bude 24. novembra v Randali v Bratislave.

Živé kvety naživo už tento piatok spolu s Kolowratom v Poprade v klube Zóna v rámci Slnkofestu.

SLNKOFEST_FM program a novinky

1. október 2007

Tu je program Slnkofestu v Poprade v klube Zóna:

Pia 5. 10. Soňa Horňáková + Slide & Udu + Sanyland So 6. 10. Trojka Zuzany Homolovej + Tu v dome Pia 12. 10. Kolowrat + Živé kvety Pia 19. 10. Noise Cut + DJ Biba (Radio_FM) So 20. 10. Longital + Millas Groove

Vstupenka na jeden koncert stojí 100 Sk, permanentka na všetky 390 Sk. Vstupenky sa dajú kúpit v Dome Kultúry 052/7722255 alebo v Mestskom informačnom centre 052/16 186

Rádio_FM -od 1. 10. budú prebiehať súťaže o voľné vstupenky na koncerty a CD kapiel.

Ďalšie koncerty Slnkofestu_FM na východe: So 6. 10. Soňa Horňáková - Prešov, Christiania Pia 19. 10. Longital + Millas Groove - Stará Ľubovňa, Dom na rohu So 20. 10. Noise Cut - Prešov, Wave Ne 21. 10. Longital - Prešov, Christiania

Tešíme sa na vás, dovidenia v októbri!

Živé kvety hotové

7. september 2007

Dnes dokončili Živé kvety svoju novú platňu: Bez konca a zomrel Luciano Pavarotti. Tentokrát v ňom o Pavarottim nie je ani zmienka, ale pevne dúfam, že všetka jeho hlasová sila bude odteraz Lucii k dispozícii:-) Album bude v predaji najneskôr začiatkom októbra, keď sa objaví v našom katalógu, môžete objednávať.

SLNKOFEST_FM v októbri v Poprade a na inde východe

20. august 2007

Sledujte Koncerty na našej stránke a zistíte, že v októbri sa nám nakopili koncerty v Poprade a inde na východe označené ako SLNKOFEST. Na podnet a s podporou Mestského kultúrneho strediska v Poprade a Rádia_FM vám ponúkame v piatich večeroch koncerty všetkých "živých" kapiel, čo vydávajú CD na Slnku + nejaké spriatelené prekvapenia v popradskom klube Zóna. Kapely budú podľa možností hrať aj na iných miestach (Christiania a Wave v Prešove, Dom na rohu v Starej Ľubovni, Lokator v Krakowe), ak by ste mali nejaký dobrý nápad a chceli niekoho z nich konkrétne vidieť+počuť u vás, OZVITE SA! sina@slnkorecords.sk

Nina Hynes CD

12. jún 2007

Od dnes máme v distribúcii nové CD Niny Hynes ReallyReally Do! Ak máte oň záujem napíšte mi na sina@slnkorecords.sk. Uveďte svoju adresu a spôsob platby. CD na dobierku je za 360 Sk, ak chcet zaplatiť na účet - cena je 330 Sk. Ukážky z neho nájdete na www.myspace.com/ninahynesandthehusbands.

Zároveň vás pozývame na tri koncerty Nina Hynes + Longital: 14.6. Bratislava Štúdio 12, Jakubovo nám. 12, 19:30 + VJ Kufrik Brothers 15.6. Poprad, klub Zóna 16.6. Žilina, Truc Sphérique, Stanica Žilina-Záriečie*, www.stanica.sk

Nové možnosti ako kúpiť Longital albumy v zahraničí

26. február 2007

Pre vás, ktorí žijete zrovna niekde vo svete a chceli by ste si kúpiť naše CD, sú tu nové možnosti: SVET: Longital: Výprava/Voyage je k dispozícii vo výbornej americkej distribúcii CD Baby - http://cdbaby.com/cd/longital Ostatné CD postupne pribudnú do tejto distribúcie počas roka. Nielen pre majiteľov iPodov je tu ďalšia dobrá správa: album Výprava je v predaji na Apple iTunes. POĽSKO - distribúcia ARS2 - Henryk Palczewski - www.ars2.pl - zatiaľ komplet Longital a Zuzana Homolová.

Rok prasaťa

3. január 2007

Mili priatelia a priaznivci nášho vydavateľstva, želáme vám, aby sa vám darilo robiť to, čo naozaj vo svojom živote robiť chcete. Nájdite si na to čas a rochnite sa v tom ako prasa, ktororému podľa Číňanov tento rok prináleží (a je ich na zemeguli najviac a takmer všetko čo používame vyrobili oni). A nech vám v tom naša hudba pomáha! Shina