Modré hory: Dobré slohy 2

Stiahnúť MP3 + PDF booklet (€ 0,00) 1. júl 2009, SR 0023 2, 1:21:01

Modré hory (2007-2008) - za tie 2 roky vzniklo nespočetne veľa trackov a Dobré slohy 2 uzatvárajú túto kapitolu. Jediný fyzický nosič od kapely, a to eponymný album

MODRÉ HORY - CD alebo na MP3
je stále v predaji tu.

POSLEDNÝ ROMÁN PRE MUŽOV - digitálne EP
je možné zakúpiť tu.

Modré hory končia a týchto 20 trackov je posledný release a zároveň rozlúčka s tými dvoma rokmi, ktoré boli fajn.

Na Dobrých slohách 2 nájdete nové skladby, staré skladby, staršie skladby, staré skladby v novom šate a hlavne rap, bicie a pár nálad. Lyrik Vás prevedie Tunelom a Vojnovými zónami, s Benem nazriete aké to je byť Deťmi alebo samovrahom, keď producent robí beat, spoznáte novú postavu, ktorá počúva na meno René Gát a budete si môcť vypočuť 2 listy z mnohých, ktoré René Gát píše domov z cudziny, konkrétne list č. 3 a list. č. 12, celý príbeh spoznáte na pripravovanom albume, ktorý René píše prave v týchto dňoch, zistíte ako chutí Pôst, chlapci vám darujú Pár barov o baroch, Krásu, spoznáte Cabaret Noir Combo a mnoho iného. Dobré slohy 2 - Lyrik a Bene rapujú, Marian Jaslovský donahrával nástroje a zvuky, Peko, Karaoke Tundra, Spank, Paulie Garand a ďalší dodali beaty.

Na Dobrých slohách 2 ako bonus nájdete vôbec prvú modrohorskú nahrávku, ktorá to všetko začala – demo verziu skladby Nautilus a spolu s ňou ďalších 5 demo verzií, ktoré vznikli minulý rok a už nestihli a nikdy nestihnú byť nahrané v štúdiu. Ale sú tam. Vychutnajte si tú živočíšnosť a zverskosť a všetko, čo skrývajú prvotné nástrely rapov Lyrika a Beneho cez zašumené podklady v ich malých izbách do lacných mikrofónov.

Obsah