Aktuálne

MP3 albumy zdarma

26. máj 2016

Tento týždeň máte jedinečnú príležitosť stiahnuť si zadarmo ďalšie dva MP3 albumy:

Modré hory: Posledný román pre mužov

Modré hory: Modré hory

Platí do štvrtka 2.6.2016

 

Čo chystáme 2016

24. február 2016

30.5.
Sisa Féhér & Fehero Rocher: Cirrus
13.6.
Živé kvety: Nové poschodia
26.9.
Longital: Divoko
september
Katarzia: Agnostika
3.10.
Barbora Bloom: 15/07
október
Katka Máliková
november
Walter Schnitzelsson 

-----

29.2.
Ivana Mer: Early Works
21.3.
Longital Suita
18.4.
Nany Hudák: Jazyk duší
25.4.
Zapaska

15 rokov Slnka

11. február 2016

Slnko oslavuje svoje 15. narodeniny! Pri tejto príležitosti si môžete u nás kúpiť ľubovoľné dva albumy na CD a vybrať si k nim tretí zdarma na CD ako bonus. Jedinou podmienkou Vášho výberu je, že albumy zo Slnko diskografie musíme mať na sklade. Prvé dva albumy si objednajte normálne -  TRETÍ VPÍŠTE DO POLÍČKA POZNÁMKA. K prvým dvom objednaným albumom Vám zároveň prijde MP3 verzia na stiahnutie. Bonusový album Vám príde len ako CD. Akcia potrvá jeden týždeň do 18. februára. 

Moruša čierna LP

24. november 2015

Titul Moruša čierna na LP vinyle je vo výrobe. Bohužiaľ v tejto chvíli vďaka komplikovanej situácii vo výrobe, nevieme stanoviť presný čas dodania, ale môžete si ju objednať v predpredaji tu: Moruša čierna LP predpredaj

Jesenné tituly

28. september 2015

Na jeseň vyjde remixový album Jany Kirschner s pesničkami z Morušových albumov, Moruša čierna na LP, Čisté tvary, nová Hviezda.

Nukku: Atlas snov a sólový album Beneho z Modrých hôr sme presunuli na 2016.

CD & MP3

29. október 2014

Pri objednaní albumov na CD sa vám vygeneruje prístup na stiahnutie MP3 verzie. Všetky prístupy na stiahnutie sa posielajú hneď po zaplatení:
- ak zaplatíte kartou automaticky hneď pri objednávke
- ak sa jednalo o platbu na účet alebo dobierku, musíte čakať kým k nám platba dorazí.

Pokiaľ ste si album objednali v predpredaji, musíte počkať do dňa kedy bude vydaný. Ďátum vydania nájdete hneď na úvodnej stránke vedľa obalu.

Ďakujeme za pochopenie.

Vylepšenia na Slnko webe

21. október 2014

Slnko web prešiel v posledných dňoch vylepšeniami, ktoré určite oceníte ❂ pri objednaní CD alebo LP si automaticky stiahnete MP3 albumu ❂ v jednej objednávke môžete odteraz kombinovať rôzne formáty (MP3/CD) ❂ albumy, ktoré sú zadarmo na stiahnutie si môžete objednávať spolu s platenými ❂ zjednodušili sme objednávkový formulár ❂ máte možnosť zadať inú dodaciu adresu ❂ pri sťahovaní MP3 súborov použijete priamy odkaz na stiahnutie súborov (single click). Ak by ste v týchto dňoch narazili na akýkoľvek problém, hneď nám píšte na sina@slnkorecords.sk. Dolaďujeme :-)

Nové na jeseň

27. august 2014

Na jeseň 2014 vychádza: Monikino kino: Prázdniny / Katarína Koščová: Oknom / Hviezda: Tu v Bratislave / Tu v dome : Protichodné chute / Talent transport / Korben Dallas: Banská Bystrica / Jana Kirschner: Moruša čierna / Zlokot: Slowakische Genius / Bad Karma Boy: Údolia a kopce / Zuzana Homolová: Medzi dvomi prázdnotami/ Walter Schnitzelsson: Acoustic EP

Spolu

2. júl 2014

Pozrite si nový spoločný klip Korben Dallas & Jana Kirschner: Spolu. 

Prázdniny

2. júl 2014

Od 2.7. do 9.7. užívame krátke prázdniny, tak prosím budťe zhovievaví, lebo Vaše objednávky CD a LP nevybavíme hneď ako sľubujeme v e-maili, ktorý Vám obratom príde... Objednávanie MP3 pokiaľ platíte kartou alebo Tatrapay prebieha bez prerušenia. Ak máte nejaký problém, mail nám určite napíšte na sina@slnkorecords.sk.