Aktuálne

FLAC

3. november 2014

Pre všetkých záujemcov o formát FLAC - zájdite prosím na www.clickmusic.cz. Nájdete tam albumy zo Slnka v tomto formáte. Ak vám niečo chýba, dajte nám vedieť - sina@slnkorecords.sk.

CD & MP3

29. október 2014

Pri objednaní albumov na CD sa vám vygeneruje prístup na stiahnutie MP3 verzie. Všetky prístupy na stiahnutie sa posielajú hneď po zaplatení:
- ak zaplatíte kartou automaticky hneď pri objednávke
- ak sa jednalo o platbu na účet alebo dobierku, musíte čakať kým k nám platba dorazí.

Pokiaľ ste si album objednali v predpredaji, musíte počkať do dňa kedy bude vydaný. Ďátum vydania nájdete hneď na úvodnej stránke vedľa obalu.

Ďakujeme za pochopenie.

Vylepšenia na Slnko webe

21. október 2014

Slnko web prešiel v posledných dňoch vylepšeniami, ktoré určite oceníte ❂ pri objednaní CD alebo LP si automaticky stiahnete MP3 albumu ❂ v jednej objednávke môžete odteraz kombinovať rôzne formáty (MP3/CD) ❂ albumy, ktoré sú zadarmo na stiahnutie si môžete objednávať spolu s platenými ❂ zjednodušili sme objednávkový formulár ❂ máte možnosť zadať inú dodaciu adresu ❂ pri sťahovaní MP3 súborov použijete priamy odkaz na stiahnutie súborov (single click). Ak by ste v týchto dňoch narazili na akýkoľvek problém, hneď nám píšte na sina@slnkorecords.sk. Dolaďujeme :-)

AKCIA

18. september 2014

CD ZA 5 EUR - pozrite si zoznam, ponuka platí do konca októbra.❂

Burlas-Kladivo-Zagar: Poruchy spánku ❂
Burlas-Kladivo-Zagar: V rozpakoch ❂
Frank Winter: How to be alone ❂
Frank Winter: The Western Sky ❂
Longital: Gloria ❂
Slide & Udu: Lahkym krokom ❂
Živé kvety: Zlaté časy ❂
Živé kvety: Spúšť ❂
Lublau: Hádanka ❂
Lublau: Revolúcia ❂
Hvozd: Po kopcoch v županoch ❂
Longital: Bubliny v betóne ❂
Tomáš Sloboda: Chobotnica ❂

Nové na jeseň

27. august 2014

Na jeseň 2014 vychádza: Monikino kino: Prázdniny / Katarína Koščová: Oknom / Hviezda: Tu v Bratislave / Tu v dome : Protichodné chute / Talent transport / Korben Dallas: Banská Bystrica / Jana Kirschner: Moruša čierna / Zlokot: Slowakische Genius / Bad Karma Boy: Údolia a kopce / Zuzana Homolová: Medzi dvomi prázdnotami/ Walter Schnitzelsson: Acoustic EP

Spolu

2. júl 2014

Pozrite si nový spoločný klip Korben Dallas & Jana Kirschner: Spolu. 

Prázdniny

2. júl 2014

Od 2.7. do 9.7. užívame krátke prázdniny, tak prosím budťe zhovievaví, lebo Vaše objednávky CD a LP nevybavíme hneď ako sľubujeme v e-maili, ktorý Vám obratom príde... Objednávanie MP3 pokiaľ platíte kartou alebo Tatrapay prebieha bez prerušenia. Ak máte nejaký problém, mail nám určite napíšte na sina@slnkorecords.sk.

Zapaska

29. apríl 2014

6.5. pokrstíme v Gorila.sk urban space v Bratislave nový slnečný album od ukrajinskej skupiny Zapaska.

Moruša čierna

29. apríl 2014

Jana Kirschner - Moruša čierna vyjde 20. 10. 2014 na CD / LP / MP3. Predpredaj spustíme koncom augusta.

Upozornenie

28. január 2014

Dovolujeme si vas upozorniť, že od piatku 31. januara od 22.00 hod. do nedele 2. februára 2014 do 22.00 hod. nebude možné platiť na našom webe pltobnými kartami ani cez Tatrapay. Dôvodom je  realizácia 2. fázy prechodu na platobné štandardy SEPA v Tatrabanke. Ďakujeme za pochopenie.